Klavír do mobilu

Určite sa každý z nás pamätá, na prvé mobily, ktoré prišli k nám. Boli to doslova „veľké tehly“, ktoré mali navyše anténu a malý displej, na ktorý bolo ledva vidieť. Navyše i kvalita displeja bola naozaj chabá. Dnes možno už po 10 rokoch sa môžeme tešiť novým mobilom, ktoré majú neobmedzené možnosti.

Môžeme ísť na internet, stiahnuť si zadarmo rôzne hry do mobilu, ktoré sa hrajú i na počítači ,či iné vymoženosti. Tieto všetky možnosti a ešte mnoho ďalších si môžeme dovoliť na dnešných mobiloch, ktoré majú dotykové displeje. Za posledné obdobie si môžete stiahnuť do mobilu navyše i klavír.

Pričom ho môžete nosiť vždy so sebou a v domácnosti vám nezaberá miesto. Nájsť takýto klavír v mobily, nenájdete nikde inde len na internete, kde si ho môžete stiahnuť zadarmo alebo si zaň priplatiť. Tie, ktoré sú voľné na internete sú zvyčajne nekvalitné a nedokáže prehrať 2 tony naraz, naproti tomu tie modernejšie sú naozaj kvalitné a dokážete na nich zahrať naozaj čokoľvek.

Nevýhoda týchto klavírov je, že klávesy musia byť malé, aby ste dokázali zahrať skladbu v každej tónine. Na druhú stranu klávesy si môžete zväčšiť, ale budete sa obmedzovať, teda platí pravidlo, čím väčší displej, tým lepší môže byť váš umelecký prednes.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Lacný klavír a označený , , . Záložka je tu.

Komentáre sú uzavreté.