Hry pre klavír

Klavír patrí k najkrajším hudobným nástrojom, ktoré človek vymyslel. Dokáže nahradiť celý orchester, pričom jeho používanie, nie je vôbec jednoduché. Neuľahčuje to ani to ani to vedomie, že aby sme mohli hrať na hudobnom nástroji každú skladbu, musíme vedieť noty.

Náuka nôt u každého človeka je individuálna, ale najčastejšie sa ich ľudia učia niekoľko rokov. Aby bol muzikant, čo najlepší treba sa učiť už odmala. V dnešnej dobe to však nie je nutné, stačí vlastniť dotykový mobil alebo počítač spoločne s internetom. Dôvod? Ten je jednoduchý, klavír si môžete stiahnuť, už i na internete.

Výrobcovia podobnej hry si dali naozaj záležať. Ovládanie je úplne jednoduché, stačí stláčať písmená a čísla na počítači, alebo priamo klávesy na displeji mobilu. Stiahnuť si takúto hru, môže byť zaujímavé, môžete si brnkať jednoduché pesničky alebo môžete zájsť do extrému a prehrať si môžete i ťažšie.

Potrebujete však znalosť nôt. Stiahnuť podobné programy môžete už i zadarmo na internete. Nespoliehajte sa však na niečo extra, klávesnica bude jednoduchá a ton zvuku vás nijak neprekvapí. Naozaj platené programy, ktoré si tu tiež môžete stiahnuť sú už o niečo lepšie, prekvapia vás hlavne vymoženosti, zvuk  a ľahko ovládanú hru. Stačí už len dodať príjemnú zábavu a množstvo odohraných koncertov.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Lacný klavír a označený , , . Záložka je tu.

Komentáre sú uzavreté.